+37067585663

Technine pagalba visureigiams

Netgi pats patikimiausias automobilis nėra apdraustas nuo gedimų. Visureigis lygiai taip pat kaip ir lengvasis automobilis gali patekti i autoįvykį arba sustoti vidury kelio su tuščiu degalų baku. Jeigu automobilis nejuda, transportuoti jį iki paskirties vietos gali tik speciali technika. Mūsų technine pagalba kelyje teiki automobilio pervezimo paslauga Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Prireikus mes atsargiai ištrauksim Jūsų automobilį iš šaligatvio ir pakrausim ant tralo.

Darbo savybes

Visureigio transportavimas beveik nesiskiria nuo standartinio automobilio pervežimo. Pakrovimą apsunkiną tik didesnis svoris ir gabaritai. Automobilio transportavimui naudojamas tralas su išstumiama platforma ir hidraulinė gervė.

Kad iškviesti tehcnine pagalba kelyje praneškite musu operatoriui mašinos duomenis, jos buvimo vietą, apibūdinkite gedimą. Operatorius susisieks su arčiausiai esančiu tralu ir praneš apitikslu laukimo laiką. Susisiekite su mumis dabar ir technine pagalba atvažiuos 30 minučių begyje.

Technines pagalbos kelyje paslaugų kainą:

Mes dirbame visą parą kad bet kurio momentu greitai atvykti į pagalbą Vilniaus vairuotojams. Darbuotojų žinioje visas autoparkas kokybiškos technikos: MAN, Mercedes, Fiat ir t.t.. Visose masinose įrengtos GPS sistemos, kurios leidžia operatoriams tiksliai matyti kur juda mašinos. Visi vairuotojai palaiko svara mašinos salone kad mūsų klientas jaustusi patogiai kelyje. Kaina susidaro atskirai kiekvienam klientui. Pakrovimo sudėtingumas, automobilio tipas, atstumas ir kiti faktoriai įtakoją kainą. Aukštas techninio aprūpinimo lygis leidžia mums imtis sunkiausių iššūkių. Jei Jūsų visureigiui reikalingą technine pagalba kelyje nebrangiai — susisiekite su mumis.