+37067585663

Autoserviso paslaugos

Automobilių techninė priežiūra ir remontas​

Niekam ne paslaptis kad autotransportas genda, mechanizmams reikalinga priežiūra, taip ir mūsų komandos tralai — ne išimtis. Atsiradus poreikiu mes pastatėme savo autoservisą ir todėl dabar galime pasiūlyti Jums automobilio priežiūros ir remonto paslaugas.

Apie servisą

Kaip ir visos vertinančios ir gerbiančios save įmonės mes aprūpinti aukščiausios kokybės profesionalią iranga kuri leidžia mums atlikti darbus greitai ir efektyviai o serviso dydis ir vartai leidžia įvažiuoti net furai!

Mūsų arsenale yra: hidrauliniai keltuvai, domkratai, diagnostinė įranga, ratų balansavimo / montavimo įranga, suvirinimo aparatai ir daug kitu instrumentu kurių pagalba galime atlikti dideli spektrą remonto darbų.

 

Ką galime jums pasiūlyti?

Nemokamą pirminę konsultaciją

Pasikalbėsime su Jumis telefonu arba vietoj, prakonsultosime, prireikus, aptarsime preliminarią paslaugų kainą.

Važiuoklės, stabdžių sistemos bei pakabos darbai

Patikrinsime automobilio dugną ir pranešime Jums ant kiek ten viskas blogai, pasakysime kas reikalauja remonto nedelsiant o kas gali ir palaukti. Aptarsime ir pradesime remonto darbus!

Padangų montavimas, keitimas, ratų balansavimas

Artėjant žiemos sezonui ratų/padangų keitimas tai ypač aktualu, pamiršite apie greitą ratų susidėvėjimą ir vairo vibraciją, kelyje jausitės kaip žuvis vandenyje!

Kompiuterinė diagnostika, filtrų ir variklio alyvos parinkimas ir keitimas

Rasime ir ištaisysime klaidas naudojant šiuolaikinę kompiuterinę įrangą, parekomenduosime tinkančius Jūsų automobiliui filtrus, pakeisime alyvą už prieinamą kainą!

Ir daug kitų paslaugų…

Tiesiog parašykite arba paskambinkite mums – Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus