+37067585663

Automobilio užvedimas

Mūsų technine pagalba kelyje turi didelį paslaugų spektrą. Mes atvikstame į pagalbą kai masina negali pajudėti iš vietos: autoįvykis, gedimas, tuščias auto bakas arba išsikrovęs akumuliatorius. Kad ir kokia problema bebūtų mes dirbame greitai ir profesionaliai. Kvalifikuoti ir patyrę technines pagalbos vairuotojai budi Vilniaus rajonuose visą parą, kad operatyviai reaguoti ant iškvietimo.

Ką daryti išsikrovus akumuliatoriui?

Viena dažniausių problemu — išsikrovęs akumuliatorius. Šis nepatogumas gali ištikti visiškai netikėtai palikus jus be transporto priemones. Užkurti automobilį su išsikrovusiu akumuliatorium ganėtinai sunku, galima pamėginti užkurti automobilį tiesiogiai kas gali paveikti jūsų automobilio elektroniką, arba pastūmus, kas gali sugadinti jūsų pavarų dėžė. Mūsų technine pagalba siūlo greitą ir patogią paslaugą — automobilio užvedimas. Nuo mūsų generatoriaus jūs pasikrausite ir galėsite pratęsti savo kelionę. Tai pats greičiausias ir prieinamiausias budas tęsti kelionę.

Kodel verta pasirinkti būtent musu technine pagalba:

Išsikrovęs akumuliatorius — tai visada nemalonus netikėtumas, ypač sunkiai vairuotojams žiema. Šaltu paros metu automobilis be elektros srovės gali apšalti, todėl reikia imtis veiksmų greitai ir ryžtingai. Musu technine pagalba greičiausių metų atsius specialistą su generatorium kad užvesti lengvaji automobilį ar sunkvezimį.

Musu technines pagalbos privalumai:

  • žemos kainos
  • skubus ir planinis atvykimas
  • dirbame visą parą be išeiginiu
  • technines pagalbos kelyje paslaugos ir transporto priemonės evakavimas

Su mūsų technine pagalba Jūs apdrausti nuo netikėtumų — mes visada atvikstame laiku. Pasinaudoti mūsų technines pagalbos paslaugom gali bet kuris vairuotojas. Mes kokybiškai organizuojame vairuotuju darbą ir apgalvojame kiekvieną maršrutą, būtent todėl mūsų paslaugos kainuoja mažiau už ktias technines pagalbas. Neįmanomų užduočių mums nėra: ar tai kelyje netikėtai sprogusi padanga ar išsikrovęs akumuliatorius. Susisiekite su mumis kad asmeniškai įvertinti aptarnavimo kokybė.