+37067585663

Degalu pristatymas

Dažniausiai kuro pristinga pačiu nepatogiausiu momentu. Tai gali atsitikti dėl sugedusio kuro jutiklio ar tiesiog vairuotojas pamiršo užpildyti baką. Skubiai rasti degalų būna nepaprasta. Vietoj to kad tikėtis pagalbos nuo pravažiuojančių mašinų susisiekite su mumis! Musu technine pagalba kelyje teikia kuro pristatymo paslaugą Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Susisiekite su mumis, praneškite prireikus degalų rūšį, ir musu technine pagalba skubiai pristatis ji.

Kaip susisiekti:

Pasibaigus kurui toli nuo gyvenamojo punkto laukti pagalbos beveik nera iš kur. Paprašyti pagalbos svetimo žmogaus tai variantas kuris neduoda jokių garantijų. Daugėlį vairuotojų pradeda skambinti draugams su prašymu atvežti kurą ir tai kainuos jiems tiek pinigų tiek ir laiko.

Prireikus, mūsų technine pagalba gali pristatyti Jums kurą bet kuriuo paros metu Vilniaus apskrityje. Pristatysime nurodyto tipo kura: benzina ar dyzeli. Kurui pasibaigus mes operatyviai atvyksime pas Jūs. Pasibaigus kurui susisiekite su musu technine pagalba kelyje. Ir Jums bus praneštas apytikslus atvykimo laikas ir kaina. Technine pagalba atveš jums kurą kuri Jums reikės apmokėti pagal čekį, kuro pristatymas apmokamas atskirai.

Kodel pasirenka būtent musu technine pagalba:

Sustoja kelyje Jūs galite nesutikti nei vieno automobilio kuris padės Jums nusigauti iki degalinės, o nakti stabdyti nepažįstamus automobilius gali būti pavojinga. Mintis nusigauti iki degalinės pėsčiomis taip pat gali turėti nemalonių pasekmių. Mūsų technines pagalbos kuro pristatymo paslauga — tai greitas ir saugus sprendimas Jūsų problemai. Nesvarbu kaip toli sustojo Jūsų automobilis, mūsų technine pagalba kelyje pasiruošusi atvikti pas Jūs. Mes dirbame 24/7 o mūsų kainos yra vienos mažiausių rinkoje. Technine pagalbos specialistai pades Jums papildyti kuro baką ir nusigauti iki artimjauses degalinės.