+37067585663

Tralo nuoma

Tralo nuoma be vairuotojo ir su vairuotoju — pliusai ir minusai

Tralo nuoma su vairuotoju labiau apsimoka vien todėl, kad tokiu atveju visi jūsų rūpesčiai dėl automobilio transportavimo krenta ant profesionalo pečių. Dieninė ar valandinė tralo nuoma su vairuotoju jums kainuos mažiau nei išsinuomavus bet kokią kitą spec. techniką skirta automobilio pervežimui.

Žinoma, jūs galite išsinuomoti tralą ir be vairuotojo. Bet tokiu atveju jūs turėsite atlikti visus darbus susijusius su pakrovimu ir pervežimu savarankiškai arba samdyti tam profesionalą, be to visa atsakomybė už išnuomotą techniką krenta ant jūsų — tai yra pagrindinis minusas nuomojant trala be vairuotojo. Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, ir čia geriau išsinuomoti tralą su patyrusiu vairuotoju, žinančiu visas automobilių gabenimo niuansus ir įpatumus.

KA MES SIULOME?

PIGUSTRALAS.LT siūlo jums tralo nuomos paslaugą Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Kokybiška spec. technika paruošta Jūsų užsakymams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Siūlome nuomos tralo paslaugą fiziniams bei juridiniams asmenims.

KAM APSIMOKA NUOMOTIS TRALA?

Specialusis nuomos pasiūlymas aktualūs šiais atvejais:

Automobilių salonams — kai reikia skubiai nuvežti ar pristatyti naują automobilį nurodytu konkrečiu adresu Vilniuje arba Lietuvoje.

Autoservisams — tuo metu, kai reikia transportuoti sugedusias ir avarines transporto priemones.

Draudimo bendrovėms — kai reikia, pristatyti apdraustą automobilį į remonto vietą po avarijos.

Specialios technikos savininkams — kai reikia pristatyti krautuvus, ekskavatorius, traktorius, buldozerius kitą spec. techniką į nurodytą vietą.

Fziniams asmenims — tuo metu, kai reikia išregistruoti automobilį policijoje.

Tokiais atvejais išsinuomoti tralą bus pigiau, nei išlaikyti ir aptarnauti nuosavą, įskaitant ir transporto priemonės vairuotojo išlaidas.

TRALO NUOMA SU PATYRUSIU VAIRUOTOJU

PIGUSTRALAS.LT visiems fiziniams asmenims, taip pat individualiems įmonėms, be to, juridiniams asmenims ir organizacijoms siūlo nuomotis tralą su vairuotoju.

Ši tralo nuomos su patyrusiu vairuotoju paslauga jums aktuali, jei jums reikia daug kartų pervežti transporto priemonę ar spec. techniką iš vienos vietos į kitą arba iš vieno objekto į kitą.

Minimalus mūsų paslaugos „Tralo nuoma su patyrusiu vairuotoju“ užsakymas 5 valandų laikotarpis.

Užsisakyti paslaugą paskambinę mūsų telefonu +37052078114 arba užpildę ir išsiuntę kontaktinę formą. Paslaugų kaina priklauso nuo keleto veiksnių ir kiekvienu atveju apskaičiuojama asmeniškai. Klauskite tralo nuomos kaina telefonu.

Užsisakydami iš mūsų šią paslaugą, garantuojame, kad gausite aukštos kvalifikacijos, patyrusį vairuotoją, su klientų aptarnavimo ir atliekamo darbo įgūdžiais.

Pries uzsakant trala atminkite

Klientas apmoka mokamas stovėjimo aikštelės per nuomos laikotarpį

Alkoholio ir tabako vartojimas trale leidžiamas tik gavus vairuotojo sutikimą

Klientas neturi teisės reikalauti iš vairuotojo pažeisti bet kokias eismo taisykles

Jei dėl Kliento kaltės specialioji transporto priemonė yra sugadinta, Klientas privalo atlyginti jo padarytą žalą

Taip pat draudžiama specialiosios transporto priemonės salone gabenti didelius daiktus, kurie galėtų trukdyti vairavimui.