+37067585663

Technine pagalba kelyje po autoivykio

Vairuotojui patekus į autoįvykį reikalinga greita profesionali pagalba. Mes teikiame technines pagalbos paslaugas po autoįvykių.

Mes dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Transportuojame transporto priemones visų tipų: lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus, motociklus, spec. technika ir t.t.. Transportuojama transporto priemonės nepaisant autoįvykio sudėtingumo. Prireikus istrauskime transporto priemone iš griovio.

Darbo savybes:

Jeigu jūs patekote į autoįvykį, nedelsiant susisiekite su musu technine pagalba. Kad užsisakyti trala po autoįvykio, praneskite operatoriui duomenis apie mašiną, jos buvimo vietą, apibudinkite gedimus. Pusvalandžio bėgyje pas Jūs atvyks technine pagalba.

Musu privalumai:

  • Žemos kainos. Nuosavas autoparkas ir darbas be tarpininkų leidžia mums sumažinti kainas iki minimumo
  • Skubus ir planinis atvykimas. Užsisakant technine pagalba iš anksto Jūs gaunate 5% nuolaidą
  • Pasiruošę atvykti bet kuriuo paros metu
  • Didelis paslaugų spektras

Reikalingą patikima technine pagalba kelyje — kreipkitės i mus. Mes padėsime jums sutaupyti laiką, pinigus ir nervus.

Užsisakyti technine pagalba kelyje:

Technines pagalbos iškvietimas po autoįvykio sudaro didžiąją dalį iškvietimų. Mūsų pagalbos po autoįvykio jau sulaukė šimtai vairuotojų. Laikydamiesi saugos taisyklių nugabename mašinas į remonto vietas. Avarija ar automobilio gedimas tai ne priežastis panikuoti. Susisiekite su mūsų technine pagalba ir mes jums padėsime!