+37067585663

Tarpmiestine technine pagalba

Technines pagalbos ir automobilio pervežimo paslaugos reikalingos ne tik Vilniuje ir Vilniaus apskrytije bet ir už jo ribų. Mūsų įmonės tralai pasiruošę palankiomis sąlygomis pervežti Jūsų automobilį i bet kuri šalies tašką.

Pasirenkant mus, Jūs pasirenkat profesianalu komandą. Kiekvienas mūsų darbuotojas turi vairavimo patirties ne mažiau kaip 10 metų. Mūsų tralu salonuose visada palaikoma tvarka kad klientas jaustųsi patogiai. Mūsų autoparke tik kokybiška ir patikrinta technika.

Susisiekite su mumis ir sutaupikite Jūsų laiką ir pinigus patikėdami savo automobilio pervezimą  į bet kurį Lietuvos taską mums.

Kaip susidaro kaina:

Kainą ant tarpmiestinio automobilio pervezimo paslaugos įtakoja sekantis dalykai:

  1. Transporto priemonės (krovinio) tipas. Tokie svarbūs dalykai kaip transportuojamos technikos masė ir gabaritai. Mažiausiai kainuos mopedo, skuterio ar motociklo pervezimas. Lengvuju automobiliu, mikroautobusu arba statybines technikos pervezimo kainos skirsis priklausomai nuo svorio ir transporto priemones gabaritu.
  2. Atstumas. Maršruto pradžioje vairuotojas ijungia atstumo skaitiklį, kuris skaičiuos visą maršruto atstumą. Klientas asmeniškai gali kontroliuoti įveiktą atstumą ir apskaičiuoti kainą.
  3. Pakrovimo iškrovimo sudėtingumo lygis. Dažniausiai technines pagalbos kelyje prireikia automobiliui pas kuri užblokuoti du ar keturi ratai. Tokiais atvejais gali prireikti specialiosios įrangos kraunant Jūsų transporto priemonę.

Kad sužinoti tikslią kainą Jusu atvejui susisiekite su mūsų technine pagalba.

Technine pagalba kelyje nebrangiai:

Viena iš mūsų įmonės specializacijų tai tarpmiestiniai automobiliu pervezimai. Pas mus Jūs galite iškviesti technine pagalba kuri atvyks 30 minučių begyje. Garantuojame Jūsų transporto priemonės saugumą transportuojant bet kokiu atstumu. Nuosavas autoparkas ir darbas be tarpininkų leidžia mums sumažinti kainas iki minimumo. Susisiekite su mumis dabar, kad sužinoti automobilio pervezimo ir technines pagalbos kainą.