+37067585663

Padangos keitimas

Yra daug faktorių, įtakojančių automobilio ratu būklė: blogi keliai, neteisingi kėbulo nustatymai, aštrios šiukšlės kelyje ir kiti. Sudėvėtas ratas gali sprogti bet kurį momentą  ir sukelti nemalonumų vairuotojui.

Toli gražu ne kiekvienas automobilio savininkas gali savarankiškai pakeisti ratą arba pataisyti nedidelį gedimą. Apsidrauskite nuo dar didesnių gedimų ir patikėkite Jūsų automobilio problemą profesionalams. Mūsų specialistai teikia rato keitimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus aspkrytije. Mes priimame užsakymus 24 valandos per para be pertraukų ir išeiginių, netgi ir valstybinių švenčių dienomis.

Darbo tvarka:

Jei pas Jūs prakiuro padanga ir Jums yra būtina mechaniko pagalbą, susisiekite su mumis paspaudus mygtuką pagrindiniame puslapyje. Praneškite mums automobilio buvimo vietą ir preliminarų gedimą. Dispečeris praneš Jums apytiksliai meistro atvykimo laiką.

Pusvalandžio bėgyje pas Jūs atvyks specialistas su visais reikiamais įrankiais automobilio padangai pakeisti.

Padangos keitimo metu meistras turi laikytis sekančių taisyklių:

  • stebėti sriegio tipą ir posūkio kampą, rekomenduojama automobilio gamintojų
  • tvirtinti varžtus dinamometriniu raktu
  • naudoti kokybišką kėlimo įrangą

Mūsų privalumai:

Kad pakeisti automobilio ratą, iškvieskite mūsų technines pagalbos meistrą. Mūsų technines pagalbos privalumai:

  • atvažiuosime į bet kurį Vilniaus bei Lietuvos tašką
  • garantuojame trumpiausią meistro atvykimo laiką
  • teikiame išsamias automobilio gedimų taisymo paslaugas
  • pasiruošę atvykti į pagalbą visą parą, 7 dienas per savaitę

Nepriklausomai nuo Jūsų automobilio markės, mes pakeisime prakiurusį ratą atsarginių arba naujų. Siūlome Jums Pakeisti ratą nebrangiai su mūsų pagalba. Apgalvotos logistikos ir nuosavo autoparko dėka, mūsų kainos vienos mažiausių automobilių pervežimo ir paslaugų rinkoje Vilniuje.

Prakiurusi padanga — daugiau ne problema. Prireikus nebrangios ir kokybiškos technines pagalbos kelyje susisiekite su mumis.