+37067585663

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Čia rasite atsakymus į dažniausiai techninės pagalbos klientų užduodamus klausimus. Jeigu turite papildomų klausimų, būsime dėkingi, jei pateiksite juos el. paštu info@pigustralas.lt arba užpildykite kontaktinė formą puslapyje

Kokiais atvejais reikia kviesti tralą?

Tais atvejais, kai automobilis pateko į avariją, jei jis sugedo ir negali toliau judėti, jei pateko į griovį, įstrigo sniege ar purve. Be to, tralo paslaugos dažnai naudojamos gabenant naują automobilį, specialiąja įranga ir technika (traktorius, bobcat’us). Jus taip pat galite užsisakyti tralo paslaugas suplanuotai dienai ir laikui. Avarijos kelyje ir nemalonumai įvyksta netikėtai, netingėkite ir užsirašykite mūsų telefono numeri +37067585663 kad prireikus iškart susisiekti.

Ką reikia pranešti užsakant tralą?

Kur pristatyti tralą? — tai gali būti tikslus adresas arba artimiausias pagrindinis orientyras.

Kontaktinis telefono numeris? — susisiekti su jumis

Transporto priemonės markė / tipas ir gedimo pobūdis? — kad nustatyti, kokio tipo tralas yra tinkamas evakuoti jūsų transporto priemonę

Kur reikia pristatyti mašiną? — kad nustatyti technines pagalbos paslaugų kainą

Kokį maksimalų svorį galit vežti?

Vežame netgi iki 16 tonų!

Ar mano automobilis apdraustas gabenimo metu?

Taip, automobilis kuri mes vežame yra apdraustas!

Kaip mano automobilis bus gabenamas evakuacijos metu?

Tralo vairuotojas nuleis platformą ant žemės ir, naudodamas hidrauline gerve, užtemps automobiliu ant tralo platformos. Evakuacija su pilnu pakrovimu yra pats saugiausias būdas transportuoti sugedusią transporto priemonę. Nuvažiuojanti platforma užtikrina sklandų pakilimą ir nusileidimą nuo platformos ir pašalina buferių ir kitų dalių pažeidimo riziką.

Ar galiu būti tikras dėl savo automobilio saugumo, kai jis yra kraunamas ir vežamas tralu?

Taip, net patį brangiausią automobilį galite patikėti mūsų patyrusiems specialistams. Daugelį metų mes padėjome vairuotojams ir jų automobiliams sudėtingose situacijose.

Ar galite padėti, jei mano automobilyje užbluokoti ratai?

Taip, žinoma. Užsisakydami tralą, informuokite operatorių, jei įtariate, kad ratai užbluokoti. Tokiu atveju kraunant į tralą reikės papildomos įrangos ir šiek tiek daugiau laiko, tačiau pakrovimas ir transportavimas bus atliekamas be problemu ir yra visiškai saugus automobiliui.

Ar įmanoma ištraukti automobilį iš duobės ar griovio?

Taip.

Ar įmanoma iškrauti sugedusį automobilį tiesiai į garažą?

Taip.

Ar įmanoma pakrauti automobilį, jei jis pastatytas / sudaužytas viduri kelio?

Taip.

Ar įmanoma evakuoti apvirtusį automobilį?

Taip. Galite būti tikri, kad mūsų techninės pagalbos tarnyba išgelbės jūsų automobilį nuo bet kokios ekstremaliausios situacijos kelyje.

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti technines pagalbos paslaugų kainą?

Taip. Tralo kainą mieste yra fiksuotą. Užsakant tarpmiestinius prevezimus, kainą nustatomą atsižvelgiant į pakrauto tralo nuvažiuotų kilometrų skaičiaus.

Ar teikiate ne tik automobilių pervežimo, bet ir kitas paslaugas?

Taip, mes teikiame techninės pagalbos paslaugas kelyje, be to, mūsų techninės pagalbos operatoriai nurodys Jums, kur yra artimiausios degalinės ir automobilių stovėjimo aikštelės, iškvies taksi ir pateiks išsamias konsultacijas jūsų evakuacijos ir gabenimo klausimais. Skambinkite +37067585663