+37067585663

Pasiruosimas techninei apziurai

Technines apziuros mechanikas uzrasineja ant poperiaus autoservise

Pasiruosimas techninei apziurai

Transporto priemonių savininkams privaloma atlikti techninę apžiūrą , pasiruošimas šiai procedūrai leidžia išvengti rimtų problemų. Jei jūs reguliariai lankotės serviso centruose, atliekate suplanuotą ir skubų automobilio remontą, tuomet neturėtų kilti problemų. Prieš važiuojant į servisą, turėtumėte pakoreguoti ir patikrinti mechanizmų veikimą, pakeisti sugedusias dalis, itin didelį dėmesį turėtų atkreipti 5 ar daugiau metų senumo transporto priemonių savininkai.

Pagrindiniai momentai ruosiant TA

Jei turite pakankamai patirties automobilio techninės priežiūros ir remonto srityje, paruošimą techninei apžiūrai galima atlikti savarankiškai. Priešingu atveju turite kreiptis į profesionalus. Kreiptis i autoservisus jums teks vis tiek:

  • Kad sureguliuoti automobilio žibintus
  • Kad patikrinti kenksmingų medžiagų išmetimo į atmosferą kiekį
  • Kad patikrinti stabdžių sistemos veikimą

Visų pirma, ruošdami automobilį techninei apžiūrai, reikia atlikti sekančius patikrinimus:

  • Vairo kolonėlės patikrinimą (didžiausia leidžiama laisvė yra 10 laipsnių);
  • Stabdžių ir stovėjimo stabdžių tikrinimas (šie elementai yra tikrinami atidžiai, jei yra gedimų, kreipkites į servisą);
  • Tikrinamas kenksmingų išmetimų kiekis (procedūrai atlikti naudojama speciali įranga autoservise).

Pagrindiniu detalių tikrinimas

Priekinių ir galinių sėdynių saugos diržai turi būti pilnai veikiantis ir tvarkingi. Durų spynos sureguliuojamos iš anksto. Techninės apžiūros metu tikrinamas garso signalo veikimas, įsitikinkite, kad jis veikia. Langų plovimo sistemą, langai ir valytuvai turi būti pilnai veikiantis, prireikus pakeisti.

Prieš prieš važiuojant į TA būtina patikrinti ar pirmosios pagalbos vaistinėlę savo vietoje, tap pat vaistų galiojimo laik ir jų sąrašą. Įspėjamasis trikampis turėtų būti bagažinei. Tikrinant automobilį atliekamas protektorių nusidėvėjimo įvertinimas. Jis negali viršyti 1,6 mm. Apšvietimo įrangą turi atitikti standartus. Stiklo pralaidumas negali būti mažesnis kaip 76%

Jei tonuotas stiklas trukdo normaliai praleisti dienos šviesą, geriau jį pašalinti. Svarbu pažymėti, kad visi tiuningo elementai sukelia daug skundų nuo kelio policijos, todėl prieš montuodami “bamperius” turėtumėte pagalvoti apie TA. Be to, turėtumėte patikrinti automobilio dokumentus – vairuotojas turi turėti galiojantį draudimą ir kvitą už paslaugų apmokejima.